VYJÍMEČNÁ KNIHA

SKUTEČNÉ ZLOČINY NA OSTRAVSKU 2

Výjimečná kniha Skutečné zločiny na Ostravsku má přesně po roce 2. pokračování. Právě vychází a čtenáři mají jedinečnou šanci, jak ji výhodně získat. Do 22. února mohou využít nejen 15procentní slevu, ale také poštovné zdarma, pokud zadáte slevový kód OSTRAVSKO2.

Knihu s uvedenými slevami až 200 Kč mohou naší čtenáři získat na https://www.albatrosmedia.cz/tituly/89530926/skutecne-zlociny-na-ostravsku-2/

Křest této ojedinělé knihy i s besedou proběhne v Domě knihy na Smetanově náměstí v Ostravě dne 29.2. v 17. hodin. Skutečné zločiny na Ostravsku, aneb Černé město ve spárech zločinu napsala Ivana Žáková-Zelinová, která se mimo jiné aktivity jako bývalá redaktorka věnuje zločinům nejen na Ostravsku více než dvacet let. Její kniha je na 280 stranách věnována hrdelním a nejděsivějším zločinům ostravského regionu.

Autorka tuto knihu věnovala svým dětem, které společně s ní musely čelit přímý hrozbám zločinců.

„Jarek Nohavica přesně vystihnul podstatu tohoto regionu, když zpívá svoji oblíbenou větu „bo Ostrava je kraj razovity“. Ostravsko má totiž i své specifikum ve světě zločinu, obzvlášť v tom nejtěžším jako je vražda. Osudy všech aktérů jsou neuvěřitelné a šokující a nad motivy vražd zůstává rozum stát. Začtěte se do reálných příběhů, které vyprávějí sami zločinci nebo jejich oběti,“ říká po své knize autorka.

Kriminalistická historie ostravského regionu je výjimečně bohatá na mrazivé události. Vstupte do světa skutečných novodobých i historických případů, které otřásly ostravskou veřejností! Čekají na vás nejděsivější vraždy, zajímavosti ze soudních síní i různé kuriozity z podsvětí. To vše v doprovodu autentických černobílých fotografií. Pokud máte pro strach uděláno, vydejte se na cestu do temnot lidské duše. Ale pozor, tahle stezka vede hlouběji, než si umíte představit.

Tuto výjimečnou knihu zakoupíte v knihkupectvích, anebo na internetu na www.albatrosmedia.cz. Pokud si ji objednáte do 22. února, získáte knihu s 15procentní slevou za 339 Kč. A pokud zadáte heslo OSTRAVSKO2, získáte navíc dopravu zdarma!

Titul:   Skutečné zločiny na Ostravsku 2
Autor(ka):   Ivana Zelinová Žáková
Datum vydání:   22.02.2024
Žánr, edice:   non- fiction
Nakladatelství:  BM/CPress

Theme: Overlay by Kaira Vojtěch Vacík
Tábory v Beskydech