CESTA ZA PIRÁTSKÝM POKLADEM

OBSAZENO

Unikátní letní tábor nejen pro rodiče a prarodiče s dětmi v kouzelném prostředí u přehrady v Horní Bečvě s velmi atraktivním výletem (popsaný níže) je příjemná rodinná dovolená s aktivním a exkluzivním celodenním programem a s plaváním pro děti i dospěláky. Program pro nejmenší táborníky je nabitý hrami, soutěžemi, kreativní dílnou, divadlem, jízdou na koni a psím spřežením, stezkou odvahy, bojovkami, diskohrátky a karnevalem.  Stejně tak pro dospěláky, které čeká naprosto exkluzivní program (viz níže PROGRAM).

Na letošním letním rodinném táboře na Vás čeká celotýdenní hra „Cesta za pirátským pokladem“, která se bude odehrávat na divokých mořských vlnách i na ostrovech, kde budeme společně pátrat po loupeživých pirátech a hledat bájný poklad, který ukradli a ukryli.

Staňte se i vy pomocníky malých kamarádů a prožijeme společné tématicky laděné hry, soutěžení v lese, na louce, hřišti, ve vodě nebo pod střechou, také plavání ve zastřešeném bazénu, jízdu na koni. Pomůžeme dětem nejen při hledání pokladu, stavbě lesních království a výrobě přírodních šperků a dalších výtvorů, ale také překonat úskalí pohádkového lesa, večerní odvážné cesty či vyhrát Talentmánii nebo miniolympiádu. Program je speciálně přizpůsobený dle věku, tedy větším i menším dětem.
Nabitý program pro rodiče s dětmi střídají společné činnosti sportovní, tvořivé a soutěžní s aktivní účasti rodičů, na které navíc čekají turnaje, soutěže, střelba ze vzduchovky i kuše, úžasná kreativní dílna, břišní tance, jóga, meditace, karaoke, pozorování noční oblohy profesionálním dalekohledem a dny i večery plné zábavy.
Chcete-li o naších letních rodinných táborech vědět více, podívejte se do Fotogalerie a Videogalerie

Pobyt probíhá v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 148/2004 a č. 137/2004 Sb. O hygienických požadavcích na zotavovací akce.

HORY * ZDRAVÉ OVZDUŠÍ * VENKOVNÍ BAZÉN * PŘEHRADA * PSÍ SPŘEŽENÍ * KONĚ * JÓGA* BŘIŠNÍ TANCE * MEDITACE * KREATIVNÍ DÍLNY * MANDALY * GEOCACHING * NOČNÍ DALEKOHLED * OLYMPIÁDA * HRY * STEZKA ODVAHY * KARNEVAL* TOMBOLA * DIVADLO * TÁBORÁK * SOUTĚŽE * KARAOKE * TURNAJE * INTERAKTIVNÍ HRY * DISKOTÉKY * ATRAKTIVNÍ VÝLET * VEČERNÍ ZÁBAVNÝ PROGRAM  *

Termín : 30.7. – 5.8. 2023 (7 dní)
Místo: Chráněná krajinná oblast Beskydy Rekreační zařízení Vítkovice Horní Bečva.
Ubytování: 2 – 6 lůžkové nově rekonstruované pokoje s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha) a televizí, některé mají balkon, jsou v pevné budově. Anebo součástí střediska a hned vedle něj jsou samostatně stojící skvěle vybavené chatky se třemi pokoji (4+3+2 samostatná lůžka v každém pokoji). Chatky jsou vytápěné, disponují soc. zařízením včetně sprchového koutu, výhodou je lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka i televize.
Rekreační středisko s venkovním zastřešeným bazénem, bowlingovou dráhou a saunou.
Stravování: Plná penze + svačinky + pití pro děti
Doprava: Vlastní
Cena s ubytováním:
Dospělý: plná penze + balíček služeb zážitkového programu : 6 690 Kč
Dítě od 5 do 16 let: 5 x denně strava + celodenní pití + zážitkový program: 5 490 Kč
Dítě do 3 let: se stravou a programem: 3 500 Kč
Dítě do 3 let: bez nároku na stravu, za lůžko a program 1 290 Kč
Dítě do 1 roku: bez nároku na stravu: zdarma
Slevy: 100 Kč za předchozí účast, za každou osobu.
Připojištění: Dospělý: 200,-Kč, Dítě: 170,-Kč Dospělý na 70 let: 330,-Kč – viz informace níže
DVD: Možnost objednání DVD potištěné společnou táborovou fotkou a s fotkami z táboru.
Cena: 130,-Kč + 39,-Kč poštovné
Speciální nabídka: viz níže
Wifi, hernička ,dětská postýlka a hlídání dětí zdarma, parkoviště zdarma, možnost úpravy stravy dle různých omezení. (bezlepková, bezmléčná)
Objednat můžete ZDE

PROGRAM

V ceně je zahrnuto:
DOSPĚLÍ:
• lekce jógy, speciální obličejová jóga a břišních tanců, lekce Pět Tiběťanů, meditace, případně terapie RUŠ (detailněji popsáno na hlavní stránce Dospěláci s dětmi)
• Kreativní dílna. Těšit se můžete na kurz speciálních technik, kdy si domů odvezete krásné výtvory a výrobky.  Pomocí tavných pistolí si vytvoříte na památku věnec na dveře nebo stůl. Korálkování, malování na kameny a trička, savování, batikování. Vymalujete si vázičku, společně s dětmi budete tvořit masky, krásné náramky a přívěsky a metodou decoupage si vyzdobíte talíře, misky, rámečky nebo květináče, které všem budou doma připomínat milé okamžiky z minitábora, kde jste si mohli prožít ty nezapomenutelné společné chvíle s vašimi ratolestmi (o dílně detailněji na hlavní stránce Dospěláci s dětmi v sekci Kreativní dílna). Kreativní dílna bude ještě upřesněna. Pouze materiál je účtován za velmi zvýhodněnou cenu dle skutečné spotřeby.
• tvoření mandal z písku, které mají na tělo i duši blahodárný vliv (více v sekci Mandaly)
• střelba z kuší i vzduchovek, sportovní turnaje, šipky, stolní tenis aj.,
• zábavné deskové hry jako Activity, Alias, Kufr, Partička aj.
• sedmimílové skákací boty, obří bublinkové koule, turnaje v bowlingu, saunování
• karaoke, zábavné soutěže, divadlo
• dle počasí pozorování noční oblohy profesionálním dalekohledem

DĚTI:
•tvořivá dílnička. Malování na sklo a kamínky. Děti si vyrobí netradiční výrobky různými technikami, korálkování, dále škrabošky anebo masky. Malování na trička, sádrování, výroba mýdel. I nejmenší děti nepřijdou zkrátka. I na ně čekají velmi zajímavé techniky prohlubující motoriku (o dílně detailněji v sekci Kreativní dílna pro děti). Pouze materiál je za velmi zvýhodněnou cenu dle skutečné spotřeby. Máme nepřeberné množství zajímavého kreativního materiálu.
• vytvoří si na památku „léčivé“ obrázky z písku
• maškarní karneval s tombolou, módní přehlídka (maska vhodná k tématu)
• pohádková cesta za pokladem
• olympiáda
• Talentmánie
• muzikoterapie s dětskými hudebními nástroji
• jízda na koních (od 2 let)
• večerní kino nebo divadlo na dobrou noc
• odměny, hry, rekvizity
• interaktivní hry

DĚTI A DOSPĚLÁCI SPOLU:
• vlastníme sedmimílové skákací boty!!! Novinka – Bublinový “fotbal”, aneb neskutečná zábava uvnitř nafukovací obří koule.
• venkovní bazén
• krátká projížďka na koni v terénu
• geocaching (hledání kešek podle navigace)
• společné cvičení a tanečky, aerobic, kalanetika, tančící koberec
• zábavné, naučné a napínavé hry a soutěže, sportovní klání
• táboráky a kytary
• lesní domečky
• karneval a diskohrátky
• karaoke
• večerní hra a stezka odvahy
• divadélko
• turistická vycházka i s kočárky
• na pobytu je zajištěno zdravotní zabezpečení, včetně zdravotního materiálu a léků
• drobné ceny a sladkosti v soutěžích
• vybavená hernička včetně kreativních her pro větší děti

Zažijte týden plný dobrodružství, zábavy a legrace. Čeká nás Vás i Vaše děti spousta zajímavých her v lese, na louce i v bazénu, báječné aktivity a bláznivé soutěže uprostřed krásné a čisté beskydské přírody, celotýdenní dobrodružná táborová hra spojená se soutěžemi, dobrodružstvím a zábavou. Celý tábor je koncipován tak, aby se rovnoměrně prolínaly aktivity a hry v přírodě společně se získáváním různých dovedností a hlavně prima zábavou.
A to není zdaleka všechno, co bude náplní našeho tábora. Jeho součástí je plavání ve velkém venkovním zastřešeném bazénu, kde budeme dle počasí pravidelně chodit soutěžit a dovádět. S těmi odvážnějšími zavítáme i na kouzelnou přehradu. S dětmi zažijete nejen oblíbenou Superstar a Talentmánii, ale řadu dalších velmi oblíbených zábavných her plných legrace a vyzkoušíte si také karaoke a geocaching (hledání kešek podle navigace). Nebude chybět celá řada sportovních soutěží, turnajů, karneval a naše vyhlášené diskotéky a večerní zábavný program i ohňostroj.
Na malé táborníky čekají netradiční zážitkové hry, soutěže a sporty na zdravém vzduchu v lesích a okolí přehrady o pěkné odměny.

Tábory pro rodiče s dětmi jsou skvělým konceptem spojujícím myšlenku dětských táborů pro nejmenší děti a aktivní dovolené rodičů či prarodičů s dětmi. Jsou pro dospěláky, kteří rádi soutěží s dětmi i mezi sebou a poznávají nové aktivity pro rozvoj svůj i svých ratolestí. Tábor je také dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

UBYTOVÁNÍ A PROSTŘEDÍ

Ubytování je v horském Rekreačním zařízení Vítkovice v chráněné a čisté oblasti Horní Bečvy, v náručí dech beroucích Moravskoslezských Beskyd. Zařízení se nachází v klidné lokalitě ležící v těsné blízkosti jehličnatých lesů, kde nejezdí auta, a má nádherný výhled na Beskydy.
Pokoje 2 až 6lůžkové v pevné budově jsou nově zařízené s vlastním soc. zařízením (WC, sprcha) a televizí, některé mají balkon. Součástí střediska a hned vedle jsou samostatně stojící skvěle vybavené chatky se třemi pokoji (4+3+2 samostatná lůžka v každém pokoji). Chatky jsou vytápěné, disponují soc. zařízením včetně sprchového koutu, výhodou je lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnka i televize.
Součástí střediska je dětská hernička, několik kluboven, včetně televizního sálu s videem, také jídelna s barem, občerstvením a čepovaným pivem. Rovněž úschovna kol, koloběžek apod. Připojení k internetu Wifi.
Venkovní bazén
V letních měsících se můžete příjemně zchladit v bazénu, který je přímo součástí areálu rekreačního zařízení. Navíc má kopuli, čímž se udržuje příjemná teplota vody a lze se koupat i během deštivého počasí.
Multifunkční hřiště
Bohaté sportovní vyžití zaručuje vlastní multifunkční hřiště, které je taktéž součástí areálu. Můžete si zahrát kopanou, nohejbal či jiné míčové hry dle libosti.
Sauna
Ideální relaxace pro všechny milovníky saunování přímo v rekreačním zařízení. Vhodné zejména jako doplněk pobytu za účelem relaxace či upevnění zdraví! Sauna je zpoplatněná samostatně. Součástí je také vířivka.
Bowling
Součástí rekreačního zařízení je také bowlingová dráha! Ideální pro dospělé i děti. Bowlingová dráha se hradí samostatně.
Ohniště
Milujete letní večery, mihotání plamenů táboráku a vůni čerstvě opečených špekáčků? Součástí areálu je také klasické ohniště, u kterého můžete strávit příjemné večery.

Adresa: Horní Bečva 1034, 756 57 Horní Bečva
Více o ubytování v odkazu Ubytování

Budeme se snažit dle počasí trávit co nejvíce aktivit venku také vzhledem k ozdravnému ovzduší. Na středisku je sál a několik kluboven. Jedna z nich je určena výhradně pro aktivity minitábora a v ní bude i hernička pro děti. Program našeho minitábora je uzpůsobený pro děti všech věkových kategorií!

VÝLET

Za cenově zvýhodněný příplatek dle zájmu: velice atraktivní výlet například do Letního parku Bílá s možností vyjížďky na horu Zbojník sedačkovou lanovkou a jízdy na koloběžkách (menší děti podél řeky, starší a dospěláci možnost sjezdu) a procházky k Obůrce, kde žijí i bílí jeleni, a zpátky po Zbojnické stezce.

LETNÍ PARK BÍLÁ
(atrakce + vodní svět + lanový park). Nabízí velké množství aktivit pro děti – letní tubing (pojízdný pás nahoru a v duši po 40m dráze dolů), velký skákací hrad, „závodní“ okruh pro šlapací auta, ráj skluzavek (6 tří-metrových skluzavek, díky kterým je zdolání svahu hračkou a velkou zábavou), trampolína, obří pískoviště se spoustou nákladních aut a vybavení pro „opravdovou“ práci, Zbojníkova překážková dráha, minizoo. Děti se naučí rýžovat drahokamy nebo jako archeologové vykopávat kosterní pozůstatky. Vodní svět – v malém vodním světě zjistí, co vše dokáže voda. Lanový park – kde děti mohou překonávat opravdové lanové překážky bez nutnosti použít jistící prostředky (úvazky, karabiny, lana). Soustava nejrůznějších lanových překážek uspořádaných za sebou tak, že tvoří dráhu na kmenech stromů. Bezpečnost proti pádu z výšky je zajištěna záchytnými sítěmi.

Zažijte týden plný dobrodružství, zábavy a legrace. Čeká nás Vás i Vaše děti spousta zajímavých her v lese, na louce i v bazénu, báječné aktivity a bláznivé soutěže uprostřed krásné a čisté beskydské přírody, celotýdenní dobrodružná táborová hra spojená se soutěžemi, dobrodružstvím a zábavou. Celý tábor je koncipován tak, aby se rovnoměrně prolínaly aktivity a hry v přírodě společně se získáváním různých dovedností a hlavně prima zábavou.
A to není zdaleka všechno, co bude náplní našeho tábora. Jeho součástí je plavání ve velkém venkovním zděném bazénu, kde budeme dle počasí pravidelně chodit soutěžit a dovádět. S těmi odvážnějšími zavítáme i na kouzelnou přehradu. S dětmi zažijete nejen oblíbenou Superstar a Talentmánii, ale řadu dalších velmi oblíbených zábavných her plných legrace a vyzkoušíte si také karaoke a geocaching (hledání kešek podle navigace). Nebude chybět celá řada sportovních soutěží, turnajů, karneval a naše vyhlášené diskotéky a večerní zábavný program i ohňostroj.
Na malé táborníky čekají netradiční zážitkové hry, soutěže a sporty na zdravém vzduchu v lesích a okolí přehrady o pěkné odměny.

Tábory pro rodiče s dětmi jsou skvělým konceptem spojujícím myšlenku dětských táborů pro nejmenší děti a aktivní dovolené rodičů či prarodičů s dětmi. Jsou pro dospěláky, kteří rádi soutěží s dětmi i mezi sebou a poznávají nové aktivity pro rozvoj svůj i svých ratolestí. Tábor je také dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

JAK OBJEDNAT

Vyplníte závaznou Objednávku a odešlete na adresu pořadatele: Tábory v Beskydech, z.s. Kosmonautů 334, 735 81 Bohumín, anebo naskenovanou e-mailem na adresu: taboryvbeskydech@email.cz. Po obdržení objednávky je nutno uhradit zálohu za každého účastníka v minimální výši 2000 Kč. Objednávku také najdete v Dokumentech ke stažení.
Zeptejte se vašeho zaměstnavatele, zda vám ozdravný pobyt částečně nebo celý neproplatí z fondu (FKSP). Můžete žádat třeba jen o proplacení dětského ozdravného pobytu, fakturu Vám rádi vystavíme.

PLATBA

Bez rodného čísla je dohledání plateb obtížné.
Prosíme proto o dodržení povinnosti uvést vaše rodné číslo jako variabilní symbol při platbách.
Platbu je možné provést těmito způsoby:
A) Bankovním příkazem – číslo účtu 256918114/0300, variabilní symbol úplné rodné číslo bez lomítka, do vzkazu pro příjemce napište název tábora
B) Složenkou – v takovém případě využijte Poštovní poukázku typu A
C) Fakturou –  v  takovém  případě vystavíme na žádost fakturu pro organizaci, která platbu provede.

Jakmile obdržíme platbu nebo zálohu 2000 Kč/osoba, budete zařazeni do táborového pobytu. Na pobyt budou účastníci závazně zařazeni podle data přijetí platby  až  do naplnění  kapacity tábora!!! Doporučujeme závaznou Přihlášku, příp. i platbu zaslat co nejdříve, jelikož tábor bývá velmi brzy obsazen.

STORNO PODMÍNKY

do 41 dnů před nástupem na pobyt                      20% z celkové ceny
40 – 31 dnů před nástupem na pobyt                    35% z celkové ceny
30 – 14 dnů před nástupem na pobyt                    50% z celkové ceny
13 – 7 dnů před nástupem na pobyt                      80% z celkové ceny
7 a méně dnů před nástupem na pobyt               100% z celkové ceny

POJIŠTĚNÍ

Nabízíme výhodný balíček pojišťovny Generali: úrazové pojištění s trvalými následky, společně se stornem pobytu (z důvodu nemoci – vratka 80%), pojištěním odpovědnosti na zdraví a majetku a pojištěním zavazadel.
Dospělý: 200,-Kč, Dítě: 170,-Kč Dospělý na 70 let: 330,-Kč

KONTAKTY

Vedoucí tábora: Tábory v Beskydech, z.s. Ivana Zelinová, Kosmonautů 334, 735 81 Bohumín, absolvent kurzu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy s kvalifikací „hlavní vedoucí tábora“

Telefon: 724 014 649
Email: taboryvbeskydech@email.cz

Další detaily se o tomto letním rodinném táboře dozvíte v odkazu Dospěláci s dětmi.

Pokud jste v těchto pokynech nenašli všechno a něco by Vás ještě zajímalo, zavolejte, napište nebo pošlete email! Rádi Vám odpovíme.
Srdečně se na Vás opět těší Piráti z Karibiku a celý tým organizace Tábory v Beskydech!!!

Theme: Overlay by Kaira Vojtěch Vacík
Tábory v Beskydech