VAŠE OHLASY

Subscribe
Upozornit na
guest
30 Ohlasů
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marketa
Marketa

Musim pochvalit organizaci a pristup. Syn byl poprve a ikdyz mu bylo smutno, tabor si moc uzil a chce jet pristi rok znovu. Za nas spokojenost 🙂

Josef Sikora
Josef Sikora

Zůčastnili jsme se od 9.9 2018 táboru pro seniory kde jsme si objednali a zaplatili DVD,které jsme dosud nedostali.Děkuji za vyřízení.JOSEF SIKORA

Eva Balúchová
Eva Balúchová

Milá Ivanko a ostatní bezva lidi(Janička,Vojta,Honza,Saša).Moc děkuji za krásně strávený týden u vás na Horní Bečvě.Bylo to úžasné a všichni na ten týden budem ještě dlouho vzpomínat.
Já děkuji za tolik ocenění,nikdy bych to nečekala a jsem na medajli i diplomy náležitě pyšná.Chlubím se celé rodině a v eufórii jsem prozradila,že pořádáte i tábory pro babičky a vnoučata.To se mladým moc líbilo,tak se asi příští rok uvidíme.

Hana Vavřínková
Hana Vavřínková

Dobrý den, nejdřív Vám musím velice poděkovat za perfektní zážitky děti a opět smekám před všemi, kdo tábor organizují.

Jana Hudcová
Jana Hudcová

Děkuji za perfektní tábor Harry Potter, Matěj si nemůže vynachválit.

Pavla Piskořová
Pavla Piskořová

Můj syn na tyto tábory jezdí opakovaně a nadšený se vrací.Pokud má někdo z rodičů pocit,že něco není v pořádku,hlavní vedoucí paní Zelinová je maximálně vstřícná,pokud se máte potřebu o podmínkách na táboře osobně přesvědčit.Osobně se mohu zaručit,že v bazénu je krásně čistá voda a vyhřívaný skutečně je,je to ovšem bazén venkovní,takže nelze čekat vodu jako kafe 🙂
Pokud je zrušeno něco ze slibovaných akcí,např.jízda se psím spřežením,s přihlédnutím k tropickým teplotám a ohledem na zdraví těch psů to i chápu.
A zamezit dětem přístup na prolézačky vítám,protože jednak vím,jak ošklivé úrazy si na tom děti dokáží způsobit,jednak také vím,že sto rozjívených dětí neochrání ani sto vedoucích a prevence,která vychází ze zkušeností,je na místě.
Za nás tedy provozovatelům tábora děkuji a přeji hodně spokojených rodičů a nadšených táborníků!!!

Andrea Babišová
Andrea Babišová

Dobrý večer, celé odpoledne posloucháme oslavné ódy na tábor Pirati z Karibiku, z kterého se naše dcera Emilly dnes vratila 🙂 🙂 Její zcela první zkusenost s letním táborem a takové nadšení a spokojenost. Už se chystá na zimní a na léto chce jet na ten koňský. Pro rodiče príma každodenní zpravodajství a fota, dále super možnostzvaná Soví pošta 🙂 celkově velká spokojenost a obdiv pro nasazeni a aktivitu všech instruktorů, prima ubytování a programovou náplň tabora. Diky a tleskáme.

Jindřiška
Jindřiška

Zdravíme všechny, posíláme touto cestou velké díky za krásný a zážitky nabitý týden. Můžeme jen chválit, protože celý program a celý pobyt byl připravován a realizován s nadšením a dobrou vůlí. Děkujeme 🙂 🙂

Jaroslava
Jaroslava

🙂 😀 Dny s Vámi prostě nemají chybu!!! Naprosto senzační program od rána do večera a tak skvělý a báječný tým nadšených lidiček, kteří to pro nás všechny – děti i dospělé, mladé i staré, dělají opravdu jen svým zlatým srdcem. Obdivujeme Vás všichni a děkujeme!!!

Lucka Chvojková
Lucka Chvojková

Dobrý den.
Také se připojuji a děkuji za super tábor! Jak již napsal náš dědeček Karel T. 🙂
Jen si dovolím doplnit pár maličkostí: jste super kolektiv, max. příjemný lidičky, hodný, ochotný a tolerantní. Nic pro Vás nebyl problém.
Nepřeháním, opravdu. Tomík a Lucinka mají krásné zážitky a vzpomínky.
Pokud někdo váháte kam poslat svá zlatíčka na zimní tábor, tak věřte, že s touto partou lidí se o ně bát nemusíte.
Za mou rodinu Vám opravdu děkuji. 🙂

Renáta Přecechtělová
Renáta Přecechtělová

Chci Vám touto cestou poděkovat za holky , za krásné zážitky na táboře. Holky jsou obě moc spokojené a hlásili, že chtějí jet v létě znovu 🙂 .

Karel Toncar
Karel Toncar

Dobrý den. Chtěl bych moc poděkovat všem co se podílejí na přípravě zimního tábora. Sám jsem léta jezdil jako vedoucí a později jako sporťák a proto moc dobře vím co taková práce obnáší. Takovou věc můžou dělat jen ti správný cvoci se srdcem na pravém místě a vy ho tam máte. Tomášek i Lucinka přijali nadšený. Přeji velké štěstí při vaši práci a ještě jedou mockrát děkuji. Karel. 🙂

Milan Konečný
Milan Konečný

Za celou naší rodinu cheme všem, kteří se podílejí na těchto perfektních táborech, organizaci a určitě složitou přípravu, neboť naše děti mají s Vámi vždy neskutečně bohatý program, poděkovat a popřát hodně sil do Nového roku! Společně s Kačkou a Honzíkem zdraví Koneční

Pavel Kadlec
Pavel Kadlec

Právě jsme obdrželi DVD z tábora Harry Potter a musím celému kolektivu, který se podílel na tak senzačním táboře jen vřele poděkovat. Syn přijel naprosto nadšený a často o táboře mluvil. Až nyní jsme pochopili proč. Lituji, že nejsem starý jako on, abych mohl absolvovat také tak perfektní tábor, na kterém byl můj syn a který jsem shlédnul na DVD. Protože se nemůže dočkat příštího léta, pojede na Sněženiky a Machry i v zimě, který dostane od nás jako dárek a překvapení. A to jen díky Vám všem. Srdečně děkuje Kadlec s celou rodinou

Lenka Hradilová
Lenka Hradilová

Obrovské poděkování všem, kteří se podíleli na tak skvělém táboře jako je tábor s koňmi Indiáni v sedle, a to zejména paní Ivaně Zelinové a zázemí Jízdárny a Penzionu pod přehradou. Dcera o ničem jiném dodnes nemluví, než o tomto úžasném táboře, kde jste dokázali nádhernou formou skloubit atraktivní táborové hry s vynikající rukodělnou činností a především každodenním kvalitním výcvikem v koňském sedle spojeným i s vyjížďkami do krásné přírody. S tak bohatým a nápaditým programem jsem se dosud nesetkala a ke všemu s možností koňského tábora s vynikajícím zázemím penzionu a jízdárny. Jen tak dál!!!

Dagmar Bradová
Dagmar Bradová

Dobrý den paní Zelinová,
nejdřív bych Vám chtěla moc poděkovat za lyžařský tábor, Anetka přijela nadšená a spokojená, nenudila se ani chvilku (za což teda Vás a pana Šlosara obdivuji, jak jste tolik dětí zvládali s tak pestrým programem), takže ještě dodatečně děkuji a chválím, i podle fotek a videí to muselo být super 🙂 a Anetka by samozřejmě chtěla i na letní Piráty z Karibiku, tak je dost dobře možné, že se ještě potkáme

Hradilová
Hradilová

Chtěla bych Vám velice poděkovat za zimní tábor Sněženky a Machři na Cestě kolem světa, na který jela moje dcera. Přestože je jí teprve osm a byla na táboře vůbec poprvé, přijela naprosto nadšená. Velmi oceňuji, že jste dokázali dětem udělat tak bezvadný program, že se ani minutku podle vyprávění dcerky nenudili. Co však nejvíce oceňuji, že jste dokázali děti naučit nejen lyžovat, líbila se mi především zábavná forma výuky, ale dokonce i jezdit na lanovce a sjíždět celou sjezdovku od shora dolů. To se nám nepovedlo na celý rok. Už se těšíme na vaše další tábory a vřele je všem doporučím. 🙂

Vendula Němcová Stoklosinská
Vendula Němcová Stoklosinská

Syn byl poprvé a přijel nadšený. Příští rok chce jet zase, tak jsem moc ráda. Uvítala jsem sledování přes Lodní deník, je vidět, že se děti, ani vedoucí nenudí. 🙂 Mohu jen doporučit. 🙂

Anetka Horváthová
Anetka Horváthová

Jinak bych poděkovala za zaslání DVD a ještě poděkování za nádherný tábor, která má dcera s Vámi strávila.
Děkuji Vám moc a s přáním příjemného večera.
S pozdravem Karin Hrbáčová

A.Roztomilá
A.Roztomilá

Dobrý večer,

DVD dorazilo v pořádku a my moc děkujeme za všechno, co jste s celým týmem pro děti udělala, včetně zajištění krásných vzpomínek v této podobě. Holky si s nadšením zkoukly všechny kámoše a kámošky a patřičně nám záběry okomentovaly…. Zdravíme ze Šenova a přejeme hodně zdraví a sil do dalších akcí!

rodina Roztomilých

Eva Zimnermannová
Eva Zimnermannová

Dobrý den,paní Zelinová,
Vámi pořádaný tábor je skvělý a užasný, Lucka se i po druhé vrátila v pořádku:-) a nadšená 🙂 .

Gažíkoví
Gažíkoví

Dobré ráno.
Patrí Vám veľký obdiv a veľké ďakujeme. Za bohatý táborový program a obdiv za deti v puberte. Je ťažké ich zaujať a zabaviť. Vy ste to dokázali.
Náš Miško sa na tábor tešil, mal určite svoje predstavy. Celý týždeň sme sledovali fotografie a videá. Naš Michal sa zabával. Nemohol tvrdiť, že to bola nuda.
Celú cestu domov nám rozprával o tábore – o vedúcich, o lanovej dráhe, steske odvahy, karaoke, o vyhrievanom bazéne… Ešte dva dni spomínal stesku odvahy, kanadu a ´dalšie zážitky. Potom išiel babke, a určite hlavná téma debaty je tábor.
Myslíme, že sa bude často spomínať na tábor Piráti z Karibiku.
ĎAKUJEME. Prosíme o zaslanie CD a DVD.
Pripkladáme prílohu zmoreného piráta po dlhom básnení o tábore.

Renata Jordan
Renata Jordan

dobry den p. Zelinova,
Chtela jsem vam jen napsat rozloucit se a podekovat. Kluci prijeli nadseni a cely den vykladali o vsem co za ten tyden zazili. Tyden plny her a zazitku! Kluci cely den odpocivali protoze byli dost a dost unaveni. Uz ted mi rekli ze chcou jet priste zase! Takze doufam ze pristi rok prijedeme and ze vy budete tabor zase poradat a kluci mohou jet. Jeste jednou moc a moc dekuji. (i za tu perfektni komunikaci!)
Renata Jordan

Eva Procházková
Eva Procházková

Hezký den všem,
konečně pominulo vybalování, praní, povídání a můžu Vám napsat.

Chtěla bych Vám všem velmi poděkovat za organizaci tábora Piráti z Karibiku.
Přiznávám, že jsem měla z prvního pobytu syna na táboře obavu až do odjezdu.
Organizace jak odjezdu, tak příjezdu byla zvládnuta na 1*. Jako rodič jsem nejvíce ocenila táborovou kroniku. Každý den jsem spěchala z práce, abych si zase mohla doma přečíst, co děti potkalo a jaký program jste pro ně připravily. Originální byla rovněž soví pošta, na které jsem se vyřádila. Synovi se domů nechtělo, byl nadšený, plný zážitků. Těšíme se na další turnus a doufáme, že se na nás dostane místo, protože Vás chválíme kudy chodíme.

Přejeme hodně spokojených táborníků, skvělý organizační kolektiv a poděkování patří i poskytovatelům zázemí.

Eva Procházková a syn Radomír Tichý

Lenka Adamčíková
Lenka Adamčíková

Dobrý den, moc děkuji za zaslání DVD z tábora, je to úžasné a už jsme se koukali asi 10x. Opravdu moc povedené.

Novotná
Novotná

Dobrý den..Psala jsem poděkování za DVD,které nám přišlo nejspíš Vám nedošla odpověď,tak Vám ještě jednou mooc děkujeme,udělalo nám to velkou radost. Krásný Nový Rok 2014..dodatečně

Novotná
Novotná

Dobrý den, dnes DVD dorazilo. Patrička měla velkou radost. Je opravdu velmi pěkné. Přeji Vám krásné Vánoce a v Novém roce jen to nejlepší. Novotná

Edita Kubíčková
Edita Kubíčková

Děkujeme za nádherné DVD, pro kluky to bylo vzpomínek, všechny moc zdravíme David, Marek a Edita Kubíčkovi

Michaela Wotke
Michaela Wotke

Dobrý den, také jsem Vám chtěla napsat a poděkovat, jménem svým i dětí Dominika a Kristiána, za příjemně prožitý týden na vašem táboře.
Já jako rodič jsme byla spokojena, co se týká informovanosti přes Vaše webové stránky, bylo to supr a děti taky byli spokojení.Hned jsem rozeslala email všem známým a doporučila vaše tábory. Kristiánek po příjezdu, byl trochu smutný, ale nakonec s něho vylezlo, že se mu moc líbilo a že by jel znovu, ale se mnou 🙂 . Bylo mu smutno a zvládl to, moc jsme ho doma pochválili.Také Vám přeji krásný zbytek prázdnin a zase za rok uvidíme, možná se k vám přidám. S pozdravem Wotke Michaela

Zuzana Adamopulosová
Zuzana Adamopulosová

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za tábor Harry Potter a znovu Vás požádat o potvrzení účasti na táboře pro mého zaměstnavatele.
Děkuji Zuzana Adamopulosová

Theme: Overlay by Kaira Vojtěch Vacík
Tábory v Beskydech