Každodenní táborové dění sledujte

zde
https://www.youtube.com/watch?v=Lju8qlG6AcU
https://www.youtube.com/watch?v=Lju8qlG6AcU
LODNÍ DENÍK. Č. 1
Černá perla nás všechny v pořádku dovezla až do přístavu Port Royal. Těsně předtím, než jsme se vylodili, přepadli nás ti nejobávanější karibští piráti i s posádkou Zatracených. Loď nám zahalili do dýmu a s křikem a hrozivým rámusem i výstřely nás donutili kajuty opustit. S Černou perlou se pak vydali do přístavu a my jsme museli k břehu doplavat. Další bitva nastala v samotném přístavu, když jsme se pokusili naši loď znovu získat. Piráti opět použili dýmovnice, abychom ztratili orientaci a mohli nás znovu přepadnout. Ti nejkrutější si na nás troufli dýkami i meči. Naštěstí se nám podařilo prchnout do bezpečí přístavu Port Royal. Čekala nás však večer ještě další tvrdá zkouška. Abychom se stali karibskými piráty, museli jsme projít pasování v samotném moři. V dýmu a světlech jen z loučí nás ve vodě čekali čtyři kapitáni - Barbossa, Jack Sparrow, Salazar a Elizabeth. Od té chvíle, co jsme k nim došli a oni nás pokřtili vodou, se z nás stali praví piráti Karibiku.
LODNÍ DENÍK Č. 2
Pirátským křestem vodou jsme sice včera za tmy zdárně prošli, ale až ráno jsme si mohli prohlédnout všechny členy posádky. Dostali jsme šátky v barvě posádek, které můžeme sundat jenom během spánku. Záhy nás čekala první bitva mezi posádkami, a to rovnou sportovní, kdy jsme se utkali ve speciální karibské hře Piratballu. Souboje pokračovaly i odpoledne. A přestože jsme vládci moří, piráti, utkali jsme se na souši v přístavu Port Royal. Uvítací párty mezi lasery si tam nechal ujít jen málokdo.
LODNÍ DENÍK Č. 3
Krásné počasí jen lákalo k tomu, abychom se odebrali k moři. Užívali jsme si vodních radovánek, a jak to u pirátů chodí, dlouho jsme v klidu nezůstali. Vodní bitvy v Karibském moři jsou přece jen naše řemeslo. Po vydatném obědu se někteří z nás vypravili do koňských stájí, aby ta nádherná čtyřnohá stvoření vyvedli na pastvu a prožili chvíle pohody v sedle. Odpoledne nás totiž ještě čekalo velké úskalí v podobě Krakenových chapadel a hledání ztracených klíčů k pokladu, které jsme hledali pomocí detektoru kovů, protože byly ukryty v zemi. V ten den se zrodila i nová Černá perla a tolik obávaný Davy Jones. Po večerní partičce pod širým nebem jsme ti starší ukázali odvahu, taktiku i bystrou mysl během nočních her. Oheň plál až do rána a my, co máme rádi dobrodružství, jsme u něj strávili ve spánku celou noc.
LODNÍ DENÍK Č. 4
Ocitli jsme se všichni na vlnách podivna. Proplouvali jsme Karibikem a čekali, že nás každou chvíli přepadne posádka Davyho Jonese. Obávali jsme se i obřího Krakena, který by naši Černou perlu mohl hravě chapadly stáhnout domů. Zvládli jsme to bez ztráty jediného piráta a dostali jsme se až do Zátoky vraků, kde jsme lovili poklady ze zatopené lodi. Potřebovali jsme si oddechnout a přesně ten správný klid jsme našli u písečných mandal. Čekala nás totiž dobrodružná cesta za pokladem na Ostrov mrtvých (Isla muerta). Poklad ukrytý v sudu jsme museli vylovit až ze dna Karibiku. Večer jsme zachraňovali pirátské duše a pokoušeli se o živou pyramidu. A protože mají piráti rádi i zábavu, nikdo z nás si nenechal ujít soutěž Pirátský talent
LODNÍ DENÍK Č. 5
Ráno pro nás přijely dva koráby a během půl hodiny jsme se ocitli Na konci světa. Všichni oděni do originálních triček Pirates of Caribbean jsme vpluli rovnou do Krakenových chapadel. Zdárně jsme vyvázli a na ostrově i pokořili Tarzanii. Ti nejodvážnější z nás si zkusili skoky ze třinácti metrů nebo pád z propadlé lávky. V klecích lidožroutů jsme vyjeli až na nejvyšší vrchol ostrova Pelegostů a kochali se nádherným výhledem z Pusteven. Došli jsme až k bájné soše Radegast a pěší túra nás zavedla rovnou k našim korábům. Večer jsme jen oslavovali divokými pirátskými tanci a soutěžemi.
LODNÍ DENÍK Č. 6
Ráno jsme nevěřili svým očím. Celá Tortuga byla zatopena a my jako správní piráti jsme nejdříve zachraňovali rum a korky. A že jsme to zvládli! Za odměnu jsme naskákali do moře a pořádně se v něm vyblbli. Však jsme také měli důvod, protože celé odpoledne jsme sváděli boje v Singapuru, kde probíhala Pirátská olympiáda. Vítězství jsme oslavovali skvělým koncertem. Svou návštěvou nás poctila krásná blondýnka, finalistka prestižních televizních pěveckých soutěží Superstar a Česko Slovensko hledá talent - Veronika Vrublová, alias Vivi. A zábava pokračovala dál až do nočních hodin báječným pirátským karnevalem i tombolou.
LODNÍ DENÍK Č. 7

Bludný Holanďan v Karibiku ztroskotal a my jsme museli zachraňovat nejen vlastní kůži, ale také zásoby a oblečení. A co víc! Napadla nás posádka Davyho Jonese a strhla se pravá námořní bitva. Zmožení jsme se vraceli k břehu Port Royal a nevěřili svým očím. Z přístavu se valil dým a šlehaly plameny. Využili jsme toho okamžiku a Davyho Jonese pohltil oheň. Hasiči do přístavu přijeli včas a proudy vody nešetřili. Že piráti umějí i dobře vařit, o tom jsme všechny přesvědčili v kuchyni pana Gibse. Nejlepší polévku tentokrát uvařila posádka Jacka Sparrowa. Před večeří jsme se ještě naučili námořnické signály. Večer ale začal opět divoce. Davy Jones vstal opět z mrtvých a připravil pomstu. Ukradl truhlu mrtvého moře, která ukrývala jeho srdce. Nám se ji podařilo nalézt, což jsme řádně oslavili za hlasného zpěvu u ohně. Jako správní piráti jsme museli projít poslední, nejtěžší zkouškou odvahy - projít noční tajemnou stezkou Davyho Jonese.