https://www.youtube.com/watch?v=Lju8qlG6AcU
https://www.youtube.com/watch?v=Lju8qlG6AcU
1. Den 28.7.2018

Sobotní odpoledne přivítal Karibik nové piráty. Po příjezdu do přístavu Tortuga zhlédli okolí a po bouřlivém a deštivém večeru se nechali najmout našimi kapitány a byli pasováni do čtyř posádek - posádky kapitána Barbossy, Černovouse, Elizabeth a Jacka Sparrowa. Po slavnostním ukončení se odebrali do Tortugy a strávili tak první noc s novými pirátskými kamarády.
2. Den 29.7.2018

Druhy den v Karibiku začal pro naše piráty seznamováním s novými kamarády a jejich kapitány. Rozdávali si šátky, navzájem se poznávali a luštili první šifru za body pro celou svou posádku. Odpoledne se neslo na vlnách zábavných her na bazénu a přehradě. Po večeři se všichni piráti setkali v přístavu Tortuga a byla zahájena první velká diskotéka a kolektivní hry.
3. Den 30.7.2018

Na základě pirátských soubojů se nám pokazila loď, a proto jsme museli naskákat do moře, a náhodou jsme nalezli fantastický poklad. Poté, co jsme se i s tímto pokladem dostali na souš, jsme ulovili pár býků, a udělali si z nich vydatný oběd. Po tomto chutném obědě jsme následně na ostrově odpočívali, a jelikož byla naše loď rozbitá, šli jsme si opět zaplavat do moře. Pak jsme si uvědomili, že nás záchrana nečeká, tak jsme si šli postavit novou loď a vyrobit novou pirátskou vlajku, jelikož bylo potřeba, abychom se sami zachránili!
4. Den 31.7.2018 (SILVESTR 31.12)

Po opravě naších koránů, jsme se vydali na moře, kde jsme strávili následující rok. Během tohoto roku, jsme se naučili lozit mezi lany a zdolávát strach z výšek. Celý tento rok jsme jedli jenom mastné,
proto jsme pořádně pribrali. Na konci roku jsme se vydali k bohovi rumu, kde jsme přinesli obětní dar v podobě rumu. Následně jsme rok ukončili na naší lodi tím, že jsme oslavili Silvestr, kde jsme vypálili pár děl na počest oslavy a přiťukli si rumem se vzpomínkou na boha rumu.
5. Den 1.8.2018

Středeční den v Karibiku čekal naše piráty velký souboj mezi posádkami. Soutěžilo se v několika různých disciplínách - piráti utíkali a vykrádali přístav Port Royal, skákali z vody do vody, přenášeli želví vejce, zahráli si Jacku, nezlob se a také si zajezdili na vodních deskách. Závěrečnou hrou se stala bitva s vodními balonky. Jelikož je v Karibiku stále krásné počasí, vydali se piráti opět k bazénu a přehradě, kde získávali cenné body pro svou posádku. Večer se konalo filmové promítání a první skupina pirátů si vyzkoušela, jaké to je svézt se psím spřežením.
6. Den 2.8.2018

Konec týdne v Karibiku se nesl ve znamení dobrého jídla. Dlouhé putování po mořích přimělo piráty uvařit si polévku z ingrediencí, které sami našli na souši, a nechybělo ani psí spřežení pro menší piráty. Po slunném odpoledni u přehrady a bazénu se hledal talent Karibiku a následovaly pirátské ohně spojené s opékáním párků. Večerní program ukončila stezka pro malé ale velmi odvážné piráty
Každodenní táborové dění sledujte

zde
7. Den 3.8.2018

V pátek se všichni piráti mohli těšit na poslední velkou soutěž o body jak pro celou posádku, tak pro sebe samé. Konala se totiž velkolepá karibská olympiáda! Piráti si vyzkoušeli střelbu ze vzduchovky, střelbu z foukačky, z luku, skládali puzzle a otestovali i svou přesnost hodem balonku do pneumatik. Horké odpoledne opět věnovali času stráveném na přehradě. Po večeři se rozdávaly dárky v tombole a nechyběla ani závěrečná diskotéka, večerní hry a stezka odvahy pro velké táborníky.
Sobotní ráno bylo v přístavu Port Royal smutné. Námořníci si balili kufry a s nimi i vzpomínky na uplynulé skvělé dny mezi správnou partou pirátů. Než odpluli za svými rodinami, čekalo na ně slavnostní vyhlášení, kde byli diplomy, medailemi a odměnami oceněni ti nejlepší. Vzduchem létaly peníze, a to na počest posádky Jacka Sparrowa, která o jediný bod vyhrála nad ostatními posádkami. Letos byla bitva v Karibiku neuvěřitelně vyrovnaná. Však není divu! Piráti prostě byli všichni suproví!
Poslední Den 4.8.2018