1. Den 21.7.2018
Rok se s rokem sešel a studenti Bradavické školy nastupují do dalšího ročníku. Poté, co se Bradavickým expresem dopravili do Prasinek se odehrál jejich odjezd do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde však byli přepadeni zlými mozkomory a Voldemortem. Po prohlídce bradavických pozemků se naši studenti připravili na slavnostní zahájení a zařazování do kolejí pomocí moudrého klobouku a to buď do Nebelvíru, Zmijozelu, Havraspáru, či Mrzimoru. Zástupci jednotlivých kolejí - profesor Snape, Brumbál, Kratiknot a Pošuk Moody - přivítali své studenty a společně vytvořili svůj týmový pokřik. Poté, co skončil slavnostní obřad se kouzelníci odebrali do svých pokojů a ve společnosti nových kamarádů strávili svou první noc v Bradavicích.

2. Den 22.7.2018

První školní den v bradavické škole se pro naše kouzelníky nesl ve znamení seznamování s kamarády a profesory svých kolejí. Studenti získali šátky v barvě svého týmu a seznámili se jak se svými spolužáky, tak s bradavickým prostředím. Odpolední program se odehrával ve stylu zábavných her ve velké síni bradavické školy, jelikož zlí mozkomoři ovládli počasí a zajistili déšť po celé odpoledne. Po večeři zábava pokračovala a studenti si tak užili nejen kolektivní hry s nafukovacími balonky, ale i prvni bradavickou diskotéku.
3. Den 23.7.2018

Třetí den v Bradavicích začal výrobou vlajek jednotlivých kolejí. Naši kouzelníci museli použít veškerou svou fantazii, jelikož materiál na zhotovení vlajky získávali pouze z okolí bradavické školy a ze Zapovězeného lesa. Po kreativním dopoledni přišel na řadu víceboj mezi Nebelvírem, Zmijozelem, Havraspárem a Mrzimorem. Soutěžilo se v několika disciplínách -  od vykradení Gringotovy banky, kouzelná prkna vrby mlátičky až po baziliští zábavu či kouzelný plášť stokrát jinak. Po večeři se odehrával bradavický pytel srandy, tanec s koštětem a na závěr došlo i na cestu do Zapovězeného lesa.
4. Den 24.7.2018

Čtvrté dopoledne v Bradavicích začalo akční BBV neboli Bradavickou brutální vybíjenou. Malí i velcí kouzelníci změřili své síly, aby získali cenné body a soutežili tak o nejlepší kolej školy čar a kouzel v Bradavicích. Odpoledne jednotlivé týmy čekal stíhací závod v lese se zábavnými stanovišti a pokladem, hledali Harryho zapomenuté předměty a luštili prstovou šifru Zlatoslava Lockharta. Večerní program pokračoval veselými tanečky, tombolou a diskotékou.
5.Den 25.7.2018

V polovině týdne se studenti Bradavické školy rozdělili do dvou skupin a vyrazili na celodenní výlet na Bílou a do Tarzanie. V zábavním parku Bílá vyzkoušeli různé atrakce a odpoledne se prošli kolem obůrky do Prasinek směrem k Pašerácké stezce. Druhá skupina na Pustevnách si v Tarzanii zkusila, jaké to je projít se skrz Aragogovy sítě a poté vyrazila k soše Godrika Nebelvíra, tedy k soše Radegasta. Po návratu do Bradavic opět všechny koleje Bradavické školy zasedly u ohně, opékaly párky a nechaly se unášet líbivými tóny kytary.
6.Den 26.7.2018

Čtvrtek v Bradavicích začal hodinou lektvarů. Menší kouzelníci čarovali pomocí hůlek z vody a luštěnin, starší studenti uvařili kouzelné polévky z ingrediencí, které sami získali hledáním v lese. V odpoledním programu vytvářeli fantastické mandaly z písku, vyslechli přednášku o bojovém umění a dozvěděli se, jak se bránit proti černé magii. Večer jsme objevili talent Bradavic, který skončil diskotékou a stezkou skrz Zapovězený les pro velké kouzelníky Bradavické školy čar a kouzel.
Každodenní táborové dění najdete i na Facebooku
7.Den 27.7.2018

Další den v Bradavicích čekala studenty velká výzva v podobě táborové olympiády. Na úvodním ceremoniálu se potkali všichni studenti i zástupci sportovního výboru. Po splnění slibu a zapálení olympijského ohně začal velký boj v různých disciplínách - vrh koulí, střelba ze vzduchovky, foukačky či střelba z luku a kuše. Odpoledne nám přálo počasí, a tak jsme se vydali na bazén a k Černému jezeru, tedy k přehradě. Večer zakončila velká diskotéka a slavnostní ohňostroj.
8.Den 28.7.2018

Poslední den v Bradavické škole čekalo studenty slavnostní zakončení školního roku spojené s odměňováním a rozdáváním diplomů a vysvědčení. Než ale ceremoniál začal, studenti Bradavické školy čar a kouzel měli poslední možnost získat cenné body pro celý tým a bojovat tak o nejlepší kolej letošního roku. Hledaly se jak viteály, profesoři, tak důležité postavy z Harryho Pottera - Buclatá dáma, Dobby či madam Pomfreyová. Vítěznou kolejí se nakonec stal Havraspár. Studenti se rozloučili s celými Bradavicemi, svými kamarády, profesory a Bradavickým expresem odjeli domů užívat si prázdniny.