Letní a zimní ozdravné tábory
Horní Bečva
Letní a zimní ozdravné tábory
Horní Bečva
Designed by : VacVojta
 
UBYTOVÁNÍ
REKREAČNÍ STŘEDISKO „PEKÁRNY - RALIŠKA“
                       HORSKÁ CHATA UNIGEO
LÉČIVÁ SÍLA PŘÍRODY
Rekreační středisko „Pekárny-Rališka“ a horská chata UNIGEO se nachází ve Valašských Beskydech, uprostřed Horní Bečvy nedaleko sjezdovky s celoroční dvousedačkovou lanovkou. Ubytování táborníků je zajištěno v horských střediscích, které jsou specialistou na pořádání ozdravných a letních táborů a  pobytů, s nimiž má dlouholeté a bohaté zkušenosti. Jsou umístěny v prostředí krásné a čisté přírody obklopené jehličnatými lesy. Vzhledem k možnému deštivému a nevlídnému počasí, jak to už poslední léta bývá, je ubytování zajištěno přímo v budovách ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (WC a sprchy - Pekárny-Rališka).

Součástí je i několik kluboven, včetně televizní s videem, kde budou v případě deště probíhat aktivity a večer programy, karneval a diskotéky. K dispozici je i kulečník, stolní fotbal, ping pong, tenisový kurt, dětské hřiště, houpačky, prolézačky, kolotoč, pískoviště, ohniště a nedaleký venkovní bazén. Rekreační středisko je umístěno v prostředí krásné a čisté přírody obklopené jehličnatými lesy a v bezpečném místě, kde nejezdí auta. Kolem střediska je velmi prostorná plocha na nejrůznější aktivity. Středisko bude k dispozici pouze táborníkům!!!

V těsné blízkosti hotelu je krytý bazén, sauna, bowling. Je zde také možnost vyjížděk na koni. Součástí střediska je velký venkovní bazén (150 m) u střediska Unigeo a rozsáhlý venkovní víceučelový areál, také možnost využití internetu.
a01
a02
a03
a04
a05
a06
a07
a08
a09
a10
a11
a12
ski areal Raliska_1
ski areal Raliska_2
ski areal Raliska_3
ski areal Raliska_4
ski areal Raliska_5
ski areal Raliska_6
Sportovní a kulturní využití střediska:
•   televizní sál 
•   stolní tenis
•   billiard
•   antukový tenisový kurt
•   dětské hřiště - pískoviště, kolotoč, houpačka, prolézačky
•   travnaté hřiště na fotbal, nohejbal, volejbal, badminton a jiné míčové hry
•   táborové ohniště
•   venkovní bazén (150 m) u chaty UNIGEO
•   wifi internet zdarma
•   v blízkém hotelu KAHAN (200 m) je možno využít krytý bazén a saunu
•   v blízkosti hotelu se nachází přehrada se štěrkovými plážemi
•   dvousedačková lanovka Doppelmayer (je první a zatím jedinou
     lanovkou ve Zlínském kraji) 

Adresa: Rekreační středisko Pekárny-Rališka, 756 57 Horní Bečva 0162
www.raliska.unigeo.sweb.cz
JÍZDÁRNA HORNÍ BEČVA

Společně s Tábory v Beskydech, z.s. pořádá Agroturistické centrum v Horní Bečvě koňské tábory a vyjížďky na koních v krásném prostředí čisté beskydské přírody. Provozuje rovněž výuku a výcvik na jízdárně a pro pokročilé vyjížďky po okolí. Vše za přítomnosti zkušených pracovníků. Můžete se jen přijít podívat na koníky ve výcviku a v přípravě na dostihy, nebo si jen koníky pohladit a pořídit si s nimi hezkou fotku. Obzvláště pro děti jsou to zážitky k nezaplacení.
Děti z tábora jsou ubytovány v nových a dřevem obložených pokojích ve zcela nově vystavěném krásném ubytování s výhledy, a to přímo nad stájemi. Strava je zajišťována v nově vystavěné prosklené a dřevěné jídelně s výhledem na koně a jízdárnu a se zastřešeným venkovním posezením. K dispozici je společenská místnost pro hry a zájmové činnosti, kde rovněž probíhají denní i večerní aktivity, ohniště, venkovní posezení. Modernizací prošly rovněž stáje, jízdárna a její okolí, kde jsou na cvičné louce vybudovány dřevěné přístřešky se zázemím a posezením.

Adresa :
Horní Bečva 334, 756 57
HORNÍ BEČVA

Rekreační středisko „Pekárny-Rališka“ se nachází v horské obci Horní Bečva,kteráležív Chráněné krajinné oblasti Beskydy  www.valasskakrajina.cz
12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm a po obou březích horního toku Rožnovské  (Dolní) Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd. Je to typická horská obec s nadmořskou výškou v centru 505 m. n. m. Nejvyšší vrchol je Vysoká 1024 m. n. m. Horskému charakteru odpovídá i značná
rozlehlost obce, v níž žijí zejména starší generace v typických valašských dřevěnicích. Svou geografickou polohou je Horní Bečva vyhledávaným místem k letní i zimní rekreaci. Po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám a  výletům po  horských hřebenech.