DENNÍ VĚŠTEC ČÍSLO 1 a 2
Sněženky a Machři se hlásí ze zimního putování po Horní Bečvě. Na horách nás přivítala nádherná bílá zima a samozřejmě sníh. A ne málo. Na sjezdovce, kde jsme se byli během procházky podívat, rovný metr. Samozřejmě jsme si vzali s sebou naše boby, lopaty a sáně, na nichž jsme pokořili dlouhý kopec vedle červené sjezdovky. Večer nás čekala seznamovačka, hry a soutěže o odměny, u kterých jsme se pořádně nasmáli. Jako třeba pytel plný srandy, který nás změnil k nepoznání, anebo židličková. První společné tanečky a laserová diskotéka.
Pondělní ráno jsme nedočkavě vyrazili hned na svah, kde nás odvezl skibus. Rozdělili jsme se do několika skupin. Ti zdatnější rovnou zamířili na sedačkovou lanovku a červenou sjezdovku, ostatní čekala výuka na pomě nebo individuální škola lyžování a snowboardingu. Parádně jsme si všichni zalyžovali a dokonce i ti, kteří z nás v životě nestáli na lyžích. Po hodině výcviku mnozí už váleli obloučky a mezi brankami po malé sjezdovce dolů. Jízdu jsme si ale užili nejen na sněhu, ale také na koních. Statní oři a rančeři na nás čekali na farmě pod přehradou. Skvěle jsme si užili i pískování obrázků a mandal. Ta pravá zábava teprve přišla po večeři v podobě imitace pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků a kvízu z filmu Sněženky a Machři a S tebou mě baví svět. A legrace i zábava stále nekončila. Na řadu totiž přišla báječná Partička, při níž jsme se aspoň na chvíli stali hvězdou nebo pohádkovou bytostí. Táborové tanečky a paruková diskotéka ukončily krásný pondělní den.

WYSIWYG Web Builder
DENNÍ VĚŠTEC ČÍSLO 3
Celou noc venku chumelilo a my se probudili do nádherně zasněžené valašské krajiny. Prašan na sjezdovce jsme přivítali s nadšením. Však se nám též parádně ten den jezdilo. Dopoledne jsme trénovali volný styl a odpoledne už slalom. Na sedačkovou lanovku a červenou sjezdovku se pustili i ti, co nikdy před táborem nestáli na lyžích. Tak velké pokroky tady na Bečvě děláme! Za odměnu jsme dali lyžáky do auta a parádním velkým sjezdem na bobech a lopatách jsme se dostali až přímo k naší chatě u přehrady. Večerní program patřil světové show Talentmánie a popravdě bylo se na co dívat!
DENNÍ VĚŠTEC ČÍSLO 4
Na dnešní den jsme se nemohli dočkat. Zamávali jsme sjezdovkám  a vydali se autobusem na výlet do Rožnova pod Radhoštěm. Čekala nás tam zajímavá exkurze ve Světě kamenů, kde byly kousky i za miliony korun z celé planety. Naše cesta pak pokračovala do světového výrobce svíček Uniparu, kde jsme díky výkladu a exkurzi pochopili, jak se vyrábí zdravotně nezávadné svíčky, které měl dokonce na svatbě i sám princ Charles, anebo šejkové ze Saudské Arábie. Nejvíce jsme si užili v aquaparku, a to nejen na tobogánu. Zápolili jsme v soutěžních hrách družstev a potápěli se pro ztracené poklady. Sotva jsme dorazili na chatu museli jsme složit šifru, abychom se dostali ke sladkému pokladu, na který jsme měli od rána chuť. Byl zakopaný až v hlubokém lese ve sněhu, kde nás dovedla právě správně vyluštěná šifra. Show večer pokračovala tentokrát populární pěveckou soutěží Tvoje tvář má známý hlas a na závěry nechyběly ani soutěžní tanečky našich Sněženek a Machrů o sladké odměny.
Nahoru
DENNÍ VĚŠTEC Č. 5
Dnešní dopoledne bylo věnované se zdokonalit ve slalomu. Trénovali jsme i živý slalom, tvořený z našich těl, a na samotný vrch sjezdovky se lanovkou vydali i ti, co se před pár dny poprvé postavili na lyže nebo snowboardu. Byl to pro ně obrovský zážitek. Odpoledne nás čekalo vrcholné soutěžní klání celého tábora - Zimní olympiáda. Stříleli jsme z ostrých zbraní, foukaček a vzduchovek, házeli hvězdicemi nebo soupeřili v petangu, kroketu či v disciplíně zvané curling. Zklidnila nás před večeří až lekce jógy. Po večeři se holky přiučily břišní tanečky a někteří z nás i meditovali. A nebylo se čemu divit. Vždyť nás po pohádce o bláznivé Červené karkulce čekala stezka odvahy plná strašidel a tajemných příběhů.