Nahoru
 
 
 
Termín: 13.7. - 18.7. 2020 začíná obědem a končí snídaní (6 dní)
Místo: Chráněná krajinná oblast Beskydy - Unigeo horská chata a středisko Horní Bečva.
Ubytování: 2 - 6 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Rekreační středisko s velkým venkovním bazénem (15x10m)
Stravování: Plná penze + svačinky a pití pro děti
Doprava: Vlastní
Cena s ubytováním: Dospělý: plná penze + balíček služeb zážitkového programu: 3890 Kč
Dítě od 5 do 14 let:
5 x denně strava + celodenní pití + zážitkový program: 3090 Kč
Dítě od 3 do 5 let:
5 x denně strava + celodenní pití + zážitkový program: 2590 Kč   
Dítě do 1 roku: bez nároku na stravu: zdarma
Dítě do 3 let: bez nároku na stravu, za lůžko a program 790 Kč
Dítě do 3 let:
se stravou a programem: 1690 Kč
Koňský tábor od 7 let za výcvik: 1000 Kč
(proběhne dle zájmu)
Slevy: sleva 100 Kč za předchozí účast, za každou osobu.
Připojištění: Dospělý: 140,-Kč, Dítě: 120,-Kč - viz informace níže
DVD: Možnost objednání DVD potištěné společnou táborovou fotkou a s fotkami z táboru.
Cena: 130,-Kč + 39,-Kč poštovné
Wifi, hernička a hlídání dětí zdarma, parkoviště zdarma, možnost úpravy stravy dle různých omezení. (bezlepková, bezmléčná) Objednat můžete zde.
Unikátní letní tábor nejen pro rodiče a prarodiče s dětmi v kouzelném prostředí u přehrady v Horní Bečvě s velmi atraktivním výletem (popsaný níže) je příjemná rodinná dovolená s aktivním a exkluzivním celodenním programem a s plaváním pro děti i dospěláky. Program pro nejmenší táborníky je nabitý hrami, soutěžemi, kreativní dílnou, divadlem, jízdou na koni a psím spřežením, stezkou odvahy, bojovkami, diskohrátky a karnevalem.  Stejně tak pro dospěláky, které čeká naprosto exkluzivní program (viz níže PROGRAM). A co víc!! Své dítě od 6 let nám můžete bez obav svěřit a v klidu se věnovat doma svým povinnostem.

Na letošním letním rodinném táboře na Vás čeká celotýdenní hra „Cesta do dračí země“. Naší kouzelníci a čarodějové, víly, skřítkové i draci se už na vás nemohou dočkat. Vezmou vás do země Fantazie kde na vás čeká spoustu dobrodružství, zajímavosti, her i vědomostí. Každý den se vydáme zábavnou, pestrou i naučnou formou do kouzelné Země. Staneme se pomocníky malých kamarádů a prožijeme společné tématicky laděné hry, soutěžení v lese, na louce, hřišti, ve vodě nebo pod střechou, také plavání ve venkovním velkém bazénu, jízdu na koni i psím spřežením spojenou s velice zajímavou přednáškou - jde o neopakovatelný zážitek!!! Pomůžeme dětem nejen při hledání kešek (geocaching), stavbě lesních království a výrobě přírodních šperků a dalších výtvorů, ale také překonat úskalí pohádkového lesa, večerní odvážné cesty za pokladem či vyhrát Talentmánii nebo miniolympiádu. Program je speciálně přizpůsobený dle věku, tedy větším i menším dětem.
Nabitý program pro rodiče s dětmi střídají společné činnosti sportovní, tvořivé a soutěžní s aktivní účasti rodičů, na které navíc čekají turnaje, soutěže, střelba ze vzduchovky i kuše, úžasná kreativní dílna, břišní tance, meditace, karaoke, pozorování noční oblohy profesionálním dalekohledem a dny i večery plné zábavy. Chcete-li o naších letních rodinných táborech vědět více, podívejte se do Archivu akcí, Fotogalerie nebo na toto video.
Pobyt probíhá v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 148/2004 a č. 137/2004 Sb. O hygienických požadavcích na zotavovací akce.
HORY * ZDRAVÉ OVZDUŠÍ * VENKOVNÍ BAZÉN * PŘEHRADA * PSÍ SPŘEŽENÍ * KONĚ* JÓGA * BŘIŠNÍ TANCE * MEDITACE * KREATIVNÍ DÍLNY * MANDALY * GEOCACHING * NOČNÍ DALEKOHLED * OLYMPIÁDA * HRY * STEZKA ODVAHY * KARNEVAL* TOMBOLA * DIVADLO * TÁBORÁK * SOUTĚŽE * KARAOKE * TURNAJE * INTERAKTIVNÍ HRY * DISKOTÉKY * ATRAKTIVNÍ VÝLET * VEČERNÍ ZÁBAVNÝ PROGRAM  
PROGRAM
V ceně je zahrnuto:
DOSPĚLÍ:
• Lekce jógy, speciální obličejová jóga a břišních tanců, lekce Pět Tiběťanů, meditace, případně
terapie RUŠ (detailněji popsáno na hlavní stránce Dospěláci s dětmi)
• Kreativní dílna. Těšit se můžete na kurz speciálních technik, kdy si domů odvezete krásné výtvory a výrobky. Vymalujete si vázičku, společně s dětmi budete tvořit masky, krásné náramky a přívěsky a metodou decoupage si vyzdobíte talíře, misky, rámečky nebo květináče, které všem budou doma připomínat milé okamžiky z minitábora, kde jste si mohli prožít ty nezapomenutelné společné chvíle s vašimi ratolestmi (o dílně detailněji na hlavní stránce Dospěláci s dětmi v sekci Kreativní dílna). Kreativní dílna bude ještě upřesněna. Pouze materiál je účtován za velmi zvýhodněnou cenu dle skutečné spotřeby.
• tvoření mandal z písku, které mají na tělo i duši blahodárný vliv (více v sekci Mandaly)
• kurzy a workshopy - poradenství v oblasti výživy, zdravého životního stylu, rady na hubnutí, formování a posilování vahou vlastního těla.
• střelba z kuší i vzduchovek, sportovní turnaje, šipky, stolní tenis aj.,
• zábavné deskové hry jako Activity, Alias, Kufr, Partička aj.
• sedmimílové skákací boty
• karaoke, zábavné soutěže
• dle počasí pozorování noční oblohy profesionálním dalekohledem
• dle zájmu přijede i kosmetička, manikérka či masér (za přijatelné ceny, nutno uvést v případě zájmu do Objednávky pobytu.

DĚTI:
•tvořivá dílnička. Děti si vyrobí netradiční výrobky různými technikami, korálkovaní dále škrabošky anebo masky. I nejmenší děti nepřijdou zkrátka. Čekají na ně dřevěné omalovánky a magnetky a malování na sádrové magnetky - znamení zvěrokruhu (o dílně detailněji v sekci Kreativní dílna pro děti). Pouze materiál je za velmi zvýhodněnou cenu dle skutečné spotřeby.
• vytvoří si na památku „léčivé“ obrázky z písku
• maškarní karneval s tombolou, módní přehlídka (maska vhodná k tématu)
• pohádková cesta za pokladem
• olympiáda
• Talentmánie
• muzikoterapie s dětskými hudebními nástroji
• jízda na koních (od 2 let)
• večerní divadlo na dobrou noc
• odměny, hry, rekvizity
• interaktivní hry
• jízda psím spřežením

DĚTI A DOSPĚLÁCI SPOLU:
• venkovní bazén
• jízda psím spřežením + přednáška
• krátká projížďka na koni v terénu
• geocaching (hledání kešek podle navigace)
• společné cvičení a tanečky, aerobic, kalanetika, tančící koberec
• zábavné, naučné a napínavé hry a soutěže, sportovní klání
• táboráky a kytary
• lesní domečky
• karneval a diskohrátky
• karaoke
• večerní hra a stezka odvahy
• divadélko
• turistická vycházka i s kočárky
• na pobytu je zajištěno zdravotní zabezpečení, včetně zdravotního materiálu a léků
• drobné ceny a sladkosti v soutěžích
• vybavená hernička včetně kreativních her pro větší děti

VÝLET: Za cenově zvýhodněný příplatek dle zájmu: velice atraktivní výlet do Letního parku Bílá s možností vyjížďky na horu Zbojník sedačkovou lanovkou a jízdy na koloběžkách (menší děti podél řeky, starší a dospěláci možnost sjezdu) a procházky k Obůrce, kde žijí i bílí jeleni, a zpátky po Zbojnické stezce.

LETNÍ PARK BÍLÁ (atrakce + vodní svět + lanový park). Nabízí velké množství aktivit pro děti - letní tubing (pojízdný pás nahoru a v duši po 40m dráze dolů), velký skákací hrad, „závodní“ okruh pro šlapací auta, ráj skluzavek (6 tří-metrových skluzavek, díky kterým je zdolání svahu hračkou a velkou zábavou), trampolína, obří pískoviště se spoustou nákladních aut a vybavení pro „opravdovou“ práci, Zbojníkova překážková dráha, minizoo. Děti se naučí rýžovat drahokamy nebo jako archeologové vykopávat kosterní pozůstatky. Vodní svět - v malém vodním světě zjistí, co vše dokáže voda. Lanový park - kde děti mohou překonávat opravdové lanové překážky bez nutnosti použít jistící prostředky (úvazky, karabiny, lana). Soustava nejrůznějších lanových překážek uspořádaných za sebou tak, že tvoří dráhu na kmenech stromů. Bezpečnost proti pádu z výšky je zajištěna záchytnými sítěmi.

Zažijte týden plný dobrodružství, zábavy a legrace. Čeká nás Vás i Vaše děti spousta zajímavých her v lese, na louce i v bazénu, báječné aktivity a bláznivé soutěže uprostřed krásné a čisté beskydské přírody, celotýdenní dobrodružná táborová hra spojená se soutěžemi, dobrodružstvím a zábavou. Celý tábor je koncipován tak, aby se rovnoměrně prolínaly aktivity a hry v přírodě společně se získáváním různých dovedností a hlavně prima zábavou.
A to není zdaleka všechno, co bude náplní našeho tábora. Jeho součástí je plavání ve velkém venkovním zděném vyhřívaném bazénu, kde budeme dle počasí pravidelně chodit soutěžit a dovádět. S těmi odvážnějšími zavítáme i na kouzelnou přehradu. S dětmi zažijete nejen oblíbenou Superstar a Talentmánii, ale řadu dalších velmi oblíbených zábavných her plných legrace a vyzkoušíte si také karaoke a geocaching (hledání kešek podle navigace). Nebude chybět celá řada sportovních soutěží, turnajů, karneval a naše vyhlášené diskotéky a večerní zábavný program i ohňostroj.
Na malé táborníky čekají netradiční zážitkové hry, soutěže a sporty na zdravém vzduchu v lesích a okolí přehrady o pěkné odměny. Tábory pro rodiče s dětmi jsou skvělým konceptem spojujícím myšlenku dětských táborů pro nejmenší děti a aktivní dovolené rodičů či prarodičů s dětmi. Jsou pro dospěláky, kteří rádi soutěží s dětmi i mezi sebou a poznávají nové aktivity pro rozvoj svůj i svých ratolestí. Tábor je také dobrou školou sebepoznání a vstřebání impulzů pro další rozvoj dětí.

JAK OBJEDNAT
Vyplníte závaznou Objednávku a odešlete na adresu pořadatele: Tábory v Beskydech, z.s. Kosmonautů 334, 735 81 Bohumín, anebo naskenovanou e-mailem na adresu: taboryvbeskydech@email.cz. Po obdržení objednávky je nutno uhradit zálohu za každého účastníka v minimální výši 1000 Kč. Objednávku také najdete v Dokumentech ke stažení.
Zeptejte se vašeho zaměstnavatele, zda vám ozdravný pobyt částečně nebo celý neproplatí z fondu (FKSP). Můžete žádat třeba jen o proplacení dětského ozdravného pobytu, fakturu Vám rádi vystavíme.

PLATBA
Bez rodného čísla je dohledání plateb obtížné. Prosíme proto o dodržení povinnosti uvést vaše rodné číslo jako variabilní symbol při platbách. Platbu je možné provést těmito způsoby:
A) Bankovním příkazem - číslo účtu 256918114/0300, variabilní symbol úplné rodné číslo bez lomítka, do vzkazu pro příjemce napište název tábora
B) Složenkou - v takovém případě využijte Poštovní poukázku typu A
C) Fakturou -  v  takovém  případě vystavíme na žádost fakturu pro organizaci, která platbu provede.
Storno podmínky
do 41 dnů před nástupem na pobyt                      20% z celkové ceny
40 - 31 dnů před nástupem na pobyt                    35% z celkové ceny
30 - 14 dnů před nástupem na pobyt                    50% z celkové ceny
13 - 7 dnů před nástupem na pobyt                      80% z celkové ceny
7 a méně dnů před nástupem na pobyt               100% z celkové ceny

POJIŠTĚNÍ
Nabízíme výhodný balíček pojišťovny Generali: úrazové pojištění s trvalými následky, společně se stornem pobytu (z důvodu nemoci - vratka 80%), pojištěním odpovědnosti na zdraví a majetku a pojištěním zavazadel. Dospělý: 140,-Kč, Dítě: 120,-Kč

KONTAKTY
Vedoucí pobytu: Tábory v Beskydech, z.s., Ivana Zelinová, Kosmonautů 334, 735 81 Bohumín, absolvent kurzu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy s kvalifikací „hlavní vedoucí tábora“

Telefon: 724 014 649
Email: taboryvbeskydech@email.cz
Další detaily se o tomto letním rodinném táboře dozvíte v odkazu Dospěláci s dětmi.

                    Objednávka pobytu zde v odkazu Dokumenty Ke Stažení.
Cesta do dračí země